top of page
 • Kaip galiu dalyvauti taškų rinkime?
  Norint kaupti taškus turite užsiregistruoti mūsų el.parduotuvėje. Kompiuteriu: dešinėje pusėje spauskite „Prisijungti“ Telefonu: dešinėje pusėje spauskite tris horiziontalius brūkšnelius ir „Prisijungti“ ir atlikite registraciją, ją patvirtinkite atsiųstu el.laišku bei prisijunkite. Viskas, Jūs jau dalyvaute taškų rinkime bei taškų dalybose ir norint jų gauti turite apsipirkti mūsų el.parduotuvėje,
 • Kaip galiu panaudoti taškus ir kaip žinoti kiek esu sukaupęs (-usi)?
  Kairėje pusėje rasite dovanos icon'ą. Ją paspaudę matysite kiek turite taškų. Juos iškeisti į nuolaidos kodą galite: 1. Spauskite Ways to redeem -> redeem -> pasirinkite kiek taškų norite panaudoti -> redeem. 2. Sistema sugeneruoja kodą, jį nukopijuojate. 3. Jeigu nuolaidos kodo dabar panaudoti nenorite, jį taip pat rasite el.pašte. Vienu metu galima iškeisti 1500 taškų t.y 15€.
 • Taškų dalybos
  Kiekvieną pirmadienį atsitiktine tvarka trims klientams padovanosime 500 taškų (t.y 5€ nuolaidą nuolaidą). O kiekvieno mėnesio paskutinę dieną vienam iš apsipirkusiųjų padovanosime 1000 taškų (t.y 10€ nuolaidą).
 • Kaip galiu gauti taškus?
  Jums reikia apsipirkti mūsų el.parduotuvėje. Už kiekvieną išleistą 1 eurą Jūs gausite 6 taškus.* * Taškai mokami už išleistą sumą be PVM ir tik už įsigytą prekę (-es), pristatymo išlaidos neskaičiuojamos. Pavyzdys: Jūs už prekę (-es) išleidžiate 45€ su PVM, be PVM 37.10€ ir gaunate 223 taškus.
bottom of page