PREKIŲ PRISTATYMAS  
PAŠTOMATU:
Jūsų siunta bus pristatyta per 1-2 d.d* į arčiausiai Jūsų nurodyto adreso esantį paštomatą. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu arba 
banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės, bei banko kortele paštomate. Už atsiskaitymą atsiimant prekes taikomas 1 EUR mokestis (įskaičiuotas į pristatymo kainą). 

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, prekes galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu per 7d.

Kaip sumokėti už prekes paštomate rasite čia
KURJERIU:
Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 d.d* nurodytu adresu. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu arba 
banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės, taip pat grynaisiais pinigais  kurjeriui. Už atsiskaitymą kurjeriui taikomas 1 EUR mokestis (įskaičiuotas į pristatymo kainą). 

 

Prieš atvykstant kurjeris su Jumis susisieks, jeigu tuo metu negalėsite atsiimti prekės, galite nukreipti prekės pristatymą į bet kurį OMNIVA paštomatą. 

* Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo tada kai užsakymas išsiunčiamas iš parduotuvės. Siuntos kodą ir informaciją apie prekės išsiuntimą gausite nurodytu el.paštu.

 

 

 

 

Jūsų siunta bus pristatyta per 2-4 d.d.* nurodytu adresu arba į pašto skyrių. Už prekes turite susimokėti iš anksto pavedimu arba savo banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės.

Apie prekės atsiėmimą būsite informuoti SMS žinute bei el.paštu, taip pat gausite lapelį į Jūsų pašto dėžutę. 
Siuntas galėsite atsiimti per 30d.


 

* Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo tada kai užsakymas išsiunčiamas iš parduotuvės. Siuntos kodą ir informaciją apie prekės išsiuntimą gausite nurodytu el.paštu.

 

 

  

 

 

PICKUP:

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-2 d.d* į arčiausiai Jūsų nurodyto adreso esantį PICKUP terminalą. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu arba banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės, bei banko kortele atsiėmimo punkte. Už atsiskaitymą atsiimant prekes taikomas 1 EUR mokestis (įskaičiuotas į pristatymo kainą).

 

Apie prekės atsiėmimą būsite informuoti SMS žinute bei el.paštu, prekes galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu per 7d. 

PICKUP terminalus galite rasti čia

KURJERIU:
 

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3d.d* nurodytu adresu. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu arba banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės, taip pat grynaisiais pinigais ar banko kortele kurjeriui. Už atsiskaitymą kurjeriui taikomas 1 EUR mokestis (įskaičiuotas į pristatymo kainą). 

 

Prieš atvykstant kurjeris su Jumis susisieks, bei būsite informuoti SMS žinute ir el.paštu.


* Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo tada kai užsakymas išsiunčiamas iš parduotuvės. Siuntos kodą ir informaciją apie prekės išsiuntimą gausite nurodytu el.paštu.

 

 

 

 

SIUNTŲ TERMINALAS: Jūsų siunta bus pristatyta per 1-2 d.d* į arčiausiai Jūsų nurodyto adreso esantį paštomatą. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu arba banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės.


KURJERIS: Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3d.d* nurodytu adresu. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu arba banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės

Itella Smartpost terminalus rasite čia: 

Užsakytas prekes nemokamai galite atsiimti La'Gos parduotuvėje. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu arba parduotuvėje atsiimant užsakymą.  Užsakius iki 17:00 galima atsiimti tą pačią dieną. 

 

Apie paruoštą užsakymą būsite informuoti SMS žinute bei el.paštu. Neapmokėta užsakymą saugome 5d.d Prieš atsiimant su savimi turėkite užsakymo numerį, kurį reikės pateikti pardavėjai. 

Adresas:
A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius - parduotuvė LAGOS APRANGA 

Darbo laikas:
I-V  11.00 - 18.00
VI - 11.00 - 16.00
VII - Nedirbame

 

omniva.png
LP_logo_colour.png
dpd_logo_redgrad_rgb.png
Logotipas.png
itella.png