top of page

PREKIŲ PRISTATYMAS  
PAŠTOMATU:
Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3
 d.d* į Jūsų nurodytą paštomatą. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu, Apple Paya, arba banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės. Už atsiskaitymą atsiimant prekes taikomas papildomas mokestis (įskaičiuotas į pristatymo kainą). 

Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, prekes galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu per 7d.

Kaip sumokėti už prekes paštomate rasite čia


* Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo tada kai užsakymas išsiunčiamas iš parduotuvės. Siuntos kodą ir informaciją apie prekės išsiuntimą gausite nurodytu el.paštu.

 

 

 

 

 

 

PICKUP:

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3 d.d* į Jūsų nurodytą terminalą. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu, Apple Pay, arba banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės. Už atsiskaitymą atsiimant prekes taikomas papildomas mokestis (įskaičiuotas į pristatymo kainą).

 

Apie prekės atsiėmimą būsite informuoti SMS žinute bei el.paštu, prekes galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu per 5d. 

PICKUP terminalus galite rasti čia

KURJERIU:
 

Jūsų siunta bus pristatyta per 1-3d.d* nurodytu adresu. Už prekes galite susimokėti iš anksto pavedimu, Apple Pay, arba banko kortele. Priimamos MasterCard ir Visa debetinės bei kreditinės kortelės, taip pat grynaisiais pinigais ar banko kortele kurjeriui. Už atsiskaitymą kurjeriui taikomas papildomas mokestis (įskaičiuotas į pristatymo kainą). 

 

Prieš atvykstant kurjeris su Jumis susisieks, bei būsite informuoti SMS žinute ir el.paštu.


* Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo tada kai užsakymas išsiunčiamas iš parduotuvės. Siuntos kodą ir informaciją apie prekės išsiuntimą gausite nurodytu el.paštu.

Užsakytas prekes nemokamai galite atsiimti Lagos apranga parduotuvėje. Užsakius iki 16:00 galima atsiimti tą pačią dieną. 

 

Apie paruoštą užsakymą būsite informuoti SMS žinute bei el.paštu. Neapmokėta užsakymą saugome 5d.d (įskaitant šeštadienį). Prieš atsiimant su savimi turėkite užsakymo numerį.

Adresas:
A. Juozapavičiaus g. 3, Vilnius - parduotuvė LAGOS APRANGA 

Darbo laikas:
I-V  11.00 - 18.00
VI - 11.00 - 15.00
III, VII - nedirbame

 

omniva.png
dpd_logo_redgrad_rgb.png
naujas logotipas waterPILNAI JUODAS SU APANGA.png
bottom of page